Certyfikaty

Po zbadaniu przez Ośrodek Certyfikacyjny Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego produktów wytwarzanych przez Wytwórnię Mas Bitumicznych w Kraśniku, firma
WOD-BUD Sp. z o.o. otrzymała dnia 14 maja 2015 roku Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji.

10 października w hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie odbyła się trzecia z dziesięciu zaplanowanych w 2019 roku uroczystych gal, na których zostały wręczone wyróżnienia w rankingu „Forbesa” – Forum Firm Rodzinnych 2019. Przyznano statuetki i wyróżnienia dla Najcenniejszych Firm Rodzinnych w województwie lubelskim i podkarpackim.

 

Firma otrzymała sześć razy z rzędu certyfikaty:
„GAZELA BIZNESU 2006”
„GAZELA BIZNESU 2007”
„GAZELA BIZNESU 2008”
„GAZELA BIZNESU 2009”
„GAZELA BIZNESU 2010”
„GAZELA BIZNESU 2011”

w ogólnopolskim rankingu najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw organizowanym przez Puls Biznesu.

O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat.

WOD-BUD Sp. z o.o. został również nagrodzony w konkursie „JAKOŚĆ ROKU 2007” w kategorii usług organizowanym przez Biznes Raport. Podstawowym kryterium wyboru firmy jest podejście do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują między innymi wdrożone systemy jakości ISO. Weryfikacji firm dokonuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, co gwarantuje wysoki poziom i profesjonalną ocenę uczestników konkursu.

W 2009 roku zdobyliśmy tytuł „DIAMENTY FORBESA 2009” w rankingu najbardziej wartościowych firm na polskim rynku. Na liście wyróżnionych znalazły się firmy, które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość w ostatnich trzech latach. Lista DIAMENTY FORBESA opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku firmy.

Nasza firma została liderem Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2011 województwa Lubelskiego w kategorii firm średnich zatrudniających od 50 do 200 pracowników organizowanego przez Newsweek Polska. Celem rankingu jest wyłonienie najbardziej dynamicznych polskich firm rodzinnych, które nastawione są nie tylko na zysk, ale również na budowanie przyjaznej atmosfery pracy oraz stabilności firmy i zatrudnionych w niej pracowników.