INNE

12.03.2019

WOD-BUD Sp. z o.o. został również nagrodzony w konkursie „JAKOŚĆ ROKU 2007” w kategorii usług organizowanym przez Biznes Raport. Podstawowym kryterium wyboru firmy jest podejście do kwestii zarządzania jakością. Przy wyborze laureatów decydują między innymi wdrożone systemy jakości ISO. Weryfikacji firm dokonuje Polskie Centrum Badań i Certyfikacji, co gwarantuje wysoki poziom i profesjonalną ocenę uczestników konkursu.

W 2009 roku zdobyliśmy tytuł „DIAMENTY FORBESA 2009” w rankingu najbardziej wartościowych firm na polskim rynku. Na liście wyróżnionych znalazły się firmy, które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość w ostatnich trzech latach. Lista DIAMENTY FORBESA opracowywana jest na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy, uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku firmy.

Nasza firma została liderem Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2011 województwa Lubelskiego w kategorii firm średnich zatrudniających od 50 do 200 pracowników organizowanego przez Newsweek Polska. Celem rankingu jest wyłonienie najbardziej dynamicznych polskich firm rodzinnych, które nastawione są nie tylko na zysk, ale również na budowanie przyjaznej atmosfery pracy oraz stabilności firmy i zatrudnionych w niej pracowników.

wróć do aktualności