Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach w stylu wolnym

31.03.2020

W dniu 22 lutego rozegrano w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku (ul. Słowackiego 7), pod patronatem Starosty Kraśnickiego – Andrzeja Rolli i Burmistrza Miasta Kraśnik – Wojciecha Wilka Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach w stylu wolnym. W zawodach wzięło udział 121 zawodników z pięciu klubów z województwa lubelskiego, a także STAL Rzeszów i zaprzyjaźniony klub z Koszyc ze Słowacji. L.U.K.S SUPLES Kraśnik w klasyfikacji Klubowej zajął 1 miejsce .

Świadomość społecznej odpowiedzialności, jaka spoczywa na biznesie, jest obecna w działaniach firmy WOD-BUD Sp. z o.o. Swoje społeczne zaangażowanie firma włożyła w propagowanie idei zdrowego i aktywnego stylu życia oraz promowanie działań dla dobra lokalnej wspólnoty.

Uzdolnione sportowo dzieci i młodzież, są grupą, jakiej firma chce ułatwić osiąganie sukcesów. Działaniom tym przyświeca przekonanie, że po pierwsze, zdrowe nawyki należy kształtować od najmłodszych lat, a po drugie, promowanie młodych sportowych talentów jest ku temu najlepszym sposobem.

 

wróć do aktualności