Zawody sportowe „Boks przeciw uzależnieniom”

16.04.2019

Zawody sportowe to wydarzenia o specyficznym charakterze. Wiążą emocje, adrenalinę wynikającą z rywalizacji, są jednocześnie silnym oddziaływaniem wizerunkowym. Wspieranie zdolnej młodzieży i sportowych talentów jest dla firmy nie tylko ważnym zadaniem, ale i wyzwaniem, jakie realizuje w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Świadomość społecznej odpowiedzialności, jaka spoczywa na biznesie, jest obecna w działaniach firmy WOD-BUD Sp. z o.o. Swoje społeczne zaangażowanie firma włożyła w propagowanie idei zdrowego i aktywnego stylu życia, promowanie młodych, lokalnych, sportowych talentów oraz działań dla dobra lokalnej wspólnoty. Działając na rzecz popularyzacji sportu, firma podjęła szereg kroków wspierających lokalne inicjatywy.

W sobotę 6 kwietnia 2019 r. w ramach piątej edycji zawodów bokserskich „Boks przeciw uzależnieniom” rozegrany został mecz bokserski – Klub Sportowy ”Za Bramą” z Kraśnika vs reprezentacja Radomia. Jednym ze sponsorów imprezy była firma WOD-BUD Sp. z o.o.

Fani boksu mogli obejrzeć dziewięć pojedynków w różnych kategoriach wiekowych i wagowych. Dopiero ostatnia walka przesądziła o wyniku spotkania. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Wieczorek reprezentant Klubu Sportowego „Za Bramą”.

Link do strony: http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/mecz-bokserski-w-krasniku-klub-sportowy-za-brama-pokonal,5069979,artgal,t,id,tm.html

 

wróć do aktualności